Juhan Hiihdot 2.3.2019

L Ä H T Ö L I S T A

© Kurikan Ryhti

Kilpailun sarjat: N08; M08; N10; M10; N12; M12; N14; N16; M14; M35; M45; M55; M65
; N18; N35; M16; M18; N20; NYL; MYL

N08 Naiset 8 vuotta 1 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.01.30            40463551     3  Vera Korkiakangas       HärmHiiht
11.02.00            40462358     4  Pinja Kuoppala          Kauhajoen Karhu
11.02.30            40351396     5  Heta Harju              Ilmajoen Kisailijat

Sarjaluettelo

M08 Miehet 8 vuotta 1 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.04.00            60282241     8  Taavetti Tossavainen    Äänekosken Huima
11.04.30            40456822     9  Peetu Mukkala           SeinHS
11.05.00            60323437    10  Väinö Äijö              Kauhajoen Karhu
11.05.30            60297706    11  Lenni Riutta            HärmHiiht
11.06.00            60320053    12  Vilho Pentilä           Kauhajoen Karhu

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.07.30            40272875    15  Hilja Kurunmäki         SeinHS
11.08.00            60320048    16  Vilma Pentilä           Kauhajoen Karhu

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.09.30            40391437    19  Juho Puumila            Jalasjärven Jalas
11.10.00            40339999    20  Veikka Mukkala          SeinHS
11.10.30            40402690    21  Jussi Niemelä           Kauhajoen Karhu
11.11.00            40391452    22  Jaakko Puumila          Jalasjärven Jalas
11.11.30            40459020    23  Onni Fränti             SeinHS
11.12.00            60304859    24  Leevi Kiukkonen         Kauhajoen Karhu
11.12.30            60314069    25  Otto Granqvist          Vaasan Hiihtäjät
11.13.00            40461852    26  Kalle Huhdankoski       KortJärv-Veik
11.13.30            40370266    27  Arvi Riutta             HärmHiiht

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.15.00            40408888    30  Saana Kuoppala          Kauhajoen Karhu
11.15.30            40272365    31  Aliisa Riippi           SeinHS
11.16.00            40339116    32  Fiia Karjanlahti        Ilmajoen Kisailijat
11.16.30            40272356    33  Viola Kurunmäki         SeinHS
11.17.00            40332083    34  Neea Lindroos           Noormarkun Nopsa

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.18.30            60177227    37  Lauri Peura             Kauhajoen Karhu
11.19.00            40356615    38  Kalle Tossavainen       Äänekosken Huima
11.19.30            40414967    39  Otto Niemelä            Kauhajoen Karhu

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.21.00            40157184    42  Olivia Kumara           Vähänkyrön Viesti
11.21.30            40461851    43  Aino Huhdankoski        KortJärv-Veik
11.22.00            40076072    44  Serafina Karjanlahti    Ilmajoen Kisailijat

Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 5 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.23.30            40156986    47  Siiri Peura             Kauhajoen Karhu
11.24.00            40126804    48  Siiri Tossavainen       Äänekosken Huima

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 5 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.25.30            40326039    51  Taneli Salminen         Noormarkun Nopsa
11.26.00            40204883    52  Lari Riippi             SeinHS

Sarjaluettelo

M35 Miehet 35 vuotta 5 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.27.30            27693254    55  Eero Lehtonen           Ulvilan Ura
11.28.00            23783582    56  Ari Orava               SeinHS
11.28.30            40475200    57  Ronny Österås           Kimito Sportförening
11.29.00            40283542    58  Joel Knif               Solf IK
11.29.30            30850602    59  Per-Anders Forsman      Vörå IF

Sarjaluettelo

M45 Miehet 45 vuotta 5 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.31.00            27464140    62  Petri Kurunmäki         SeinHS
11.31.30            60323426    63  Pasi Kohtala            Kurikan Ryhti

Sarjaluettelo

M55 Miehet 55 vuotta 5 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.33.00            60151758    66  Esa Kuoppala            Kauhajoen Karhu
11.33.30            40068160    67  Thommy Klemets          IF Fyren
11.34.00            40210118    68  Jens Heinonen           Solf IK

Sarjaluettelo

M65 Miehet 65 vuotta 5 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.35.30            27455104    71  Markku Jauhojärvi       Kaukosen Revontulet

Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta 5 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.37.00            60202712    74  Mimosa Nevala           KankUrh
11.37.30            40066532    75  Lisa-Sofie Fabig        Noormarkun Nopsa

Sarjaluettelo

N35 Naiset 35 vuotta 5 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.39.00            26789172    78  Jessica Strandholm      Vörå IF

Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 8 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.40.30            40332082    81  Roope Lindroos          Skiteam 105
11.41.00            33953742    82  Elias Lehtonen          Ulvilan Ura
11.41.30            40070796    83  Akseli Latvala          Kyrön Voima
11.42.00            40326036    84  Topias Salminen         Noormarkun Nopsa

Sarjaluettelo

M18 Miehet 18 vuotta 10 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.43.30            33995823    87  Jimi Aalto              NORRVALLA SKI TEAM
11.44.00            33851022    88  Juho Syrjäläinen        Jämin Jänne
11.44.30            32067480    89  Petteri Mattila         Teuvan Rivakka

Sarjaluettelo

N20 Naiset 20 vuotta 10 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.46.00            34097584    92  Sonja Katajamäki        IK Falken
11.46.30            34535839    93  Tuuli Raunio            Kankaantaan Kisa

Sarjaluettelo

NYL Naiset 10 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.48.00            33072979    96  Jonna Juntunen          Kainuun Hiihtoseura
11.48.30            27548040    97  Hennariikka Rahkola     Jämin Jänne
11.49.00            31994198    98  Jennifer Antell         IF Femman
11.49.30            34492875    99  Emmi Hakomäki           Jämin Jänne
11.50.00            22291583   100  Anna-Kajsa Lall         IF Femman
11.50.30            26624169   101  Annukka Siltakorpi      Kurikan Ryhti
11.51.00            21778243   102  Heta Jalonen            Jämin Jänne

Sarjaluettelo

MYL Miehet 15 km V

   Lähtö            Lisenssi  Nro   Nimi                    Seura

11.52.30            30145139   105  Valtteri Markkila       Vaasan Hiihtäjät
11.53.00            22486534   106  Victor Lövdahl          IF Femman
11.53.30            27510803   107  Timo Mantere            Ilmajoen Kisailijat

Sarjaluettelo