Jaoston arvomitalit

Jaoston historia/Jousiampujain SM-mitalit

JOUSIAMPUJAIN ARVOKILPAILUMITALIT


Miehet tähtäinjousi EM-pronssi
joukkuekilpailu Antti Mansukoski, Rovereto Italia 30.5.2010

JOUSIAMPUJAIN SM-MITALIT

M55 Pronssi Mauno Lapiolahti, Tampere 22.-23.7.1989

M55 Pronssi Mauno Lapiolahti, Kalajoki 6.-7.7.1991

M45 Pronssi Joukkue: Ilmari Laulaja, Osmo Koivunen, Tapani Ahonen, Lappeenranta 1.12.1991

M45 Pronssi Heikki Kankaanpää, Oulu 13.2.1993

P15 Hopea Vesa Kankaanpää, Kurikka 24.-25.7.1993

P15 Hopea Vesa Kankaanpää, Kajaani 13.3.1994

M55 Pronssi Osmo Koivunen, Oulu 4.2.1995

P18 Kulta Vesa Kankaanpää, Oulu 4.2.1995

M Pronssi Joukkue: Kari Kankaanpää, Vesa Kankaanpää, Heikki Kankaanpää, Oulu

M55 Hopea Osmo Koivunen, Hyvinkää 1.-2.7.1995

P18 Pronssi Vesa Kankaanpää, Helsinki 24.-25.2.1996

Edustuspaikka Vesa Kankaanpää, Juniori MM San Diego 1996

M50 Pronssi Osmo Koivunen, Turku 20.7.1996

P18 Hopea Vesa Kankaanpää, Turku 20.7.1996

P18 Pronssi Vesa Kankaanpää, Kuortane 15.-16.2.1997

P12 Kulta Antti Lähdesmäki, Vaasa 15.3.1997

M50 Pronssi Osmo Koivunen, Pori 5.-6.7.1997

P12 Kulta Antti Lähdesmäki, Pori 5.-6.7.1997

M50 Hopea Jouni Miettinen, Oulu 21.-22.2.1998

P12 Pronssi Tuomas Koski-Säntti, Helsinki 22.3.1998

M60 Pronssi Mauno Lapiolahti, Kemi 18.-19.7.1998

M50 Pronssi Joukkue: Osmo Koivunen, Jouni Miettinen, Ilmari Laulaja, Kemi 18.-19.7.1998

P15 Pronssi Antti Lähdesmäki, Tampere 3.-4.7.1999

P15 Pronssi Antti Lähdesmäki, Kurikka 18.3.2000

M60 Hopea Mauno Lapiolahti, Oulu 12.-13.8.2000

P15 Pronssi Antti Lähdesmäki, Oulu 12.-13.8.2000

P12 Hopea Antti Mansukoski, 2001 Lappeenranta

M50 Pronssi Heikki Kankaanpää, Helsinki 17.-18.8.2001

Juniorit Pronssi Joukkue: Antti Mansukoski, Jukka Peltola, Harri Huhtanen, Kemi 6.4.2002

M50 Hopea Heikki Kankaanpää, Pori 31.8.-1.9.2002

M50 Hopea Heikki Kankaanpää, Pori 5.-6.4.2003

P12 Kulta Joni Hautamäki, Valkeakoski 29.3.2003

P12 Kulta Joni Hautamäki, Turku 9.-10.8.2003

MT60 Pronssi Osmo Koivunen, Turku 9.-10.8.2003

P12 Kulta Joni Hautamäki, Kemi 20.3.2004

P16 Pronssi Antti Mansukoski, Kemi 20.3.2004

P12 Kulta Joni Hautamäki, Kemi 31.7.-1.8.2004

P14 Hopea Joni Hautamäki, Valkeakoski 19.3.2005

P16 Hopea Antti Mansukoski, 19.03.2005 Valkeakoski

M50 Hopea Heikki Kankaanpää, 16.04.2005 Kemi

M18 Pronssi Antti Mansukoski, 2005 Kemi

Juniori SM Kulta Joukkue: Antti Mansukoski, Petri Vainionpää, Joni Hautamäki, Tampere 19.3.2005

P14 Kulta Joni Hautamäki, Kajaani 8.4.2006

Tähtäin SM Pronssi Joukkue: Antti Mansukoski, Petri Vainionpää, Matias Kontio, Tampere 15.4.2006

P16 Kulta Matias Kontio, Tampere 16.4.2006

M18 Kulta Antti Mansukoski, Tampere 16.4.2006

P16 Kulta Matias Kontio, Kemi 29.-30.72006

P14 Pronssi Joni Hautamäki, Kemi 29.-30.7.2006

P16 Pronssi Petri Vainionpää, Kemi 29.-30.7.2006

M70T Kulta Mauno Lapiolahti, Kemi 29.-30.7.2006

Edustuspaikka Antti Mansukoski, Junior GP Praha, 8.8-13.8.2006

M18 Kulta Antti Mansukoski, Oulu 24.-25.3.2007

P16 Kulta Petri Vainionpää, Oulu 24.-25.3.2007

Edustuspaikkoja Joni Hautamäki, Antti Mansukoski, Petri Vainionpää Junior GP Kypros 16.5-20.5.2007

Edustuspaikkoja Antti Mansukoski, Petri Vainionpää, Matias Kontio Euroopan mestaruuskilpailut, Portugali 25-30.6.2007

M50V Kulta Matti Kontio, Kouvola 28.7.2007

M70T Pronssi Mauno Lapiolahti, Kouvola 28.7.2007

M18 Hopea Matias Kontio, Kouvola 29.7.2007

P16 Kulta Petri Vainionpää, Kouvola 29.7.2007

Tähtäin SM Kulta Joukkue: Antti Mansukoski, Matias Kontio, Raimo Pihlajaniemi, Tornio 29.3.2008

YLEINEN Kulta Antti Mansukoski, Tornio 30.3.2008

M18 Kulta Matias Kontio, Tornio 30.3.2008

M50 Kulta Raimo Pihlajaniemi, Tornio 30.3.2008

P16 Hopea Joni Hautamäki, Tornio 30.3.2008

M18 Hopea Petri Vainionpäää, Tornio 30.3.2008

P12 Hopea Joni Lehtiniemi, Tornio 30.3.2008

YLEINEN VAISTO Pronssi Matti Kontio, Tornio 30.3.2008

Edustuspaikka Antti Mansukoski, Euroopan-mestaruuskilpailut, Ranska 12-17.5.2008

Edustuspaikka Antti Mansukoski, World cup stage 4. - final qualification for Olympics, Ranska 26-30.6.2008

Edustuspaikka Matias Kontio, Pohjoismaiden Mestaruuskilpailut henkilökohtainen Hopeamitali ja Joukkue Kultamitali Tanska 4.-6.7.2008

Edustuspaikka Petri Vainionpää, Pohjoismaiden Mestaruuskilpailut Joukkue Kultamitali Tanska 4.-6.7.2008

Edustuspaikka Joni Hautamäki, Pohjoismaiden Mestaruuskilpailut Joukkue Pronssimitali Tanska 4.-6.7.2008

Tähtäin SM Hopea Joukkue Antti Mansukoski, Matias Kontio, Raimo Pihlajaniemi, Turku 2.8.2008

YLEINEN Kulta Antti Mansukoski Turku 3.8.2008

M50 Kulta Raimo Pihlajaniemi, Turku 3.8.2008

M70T Hopea Mauno Lapiolahti, Turku 3.8.2008

P12 Hopea Joni Lehtiniemi, Turku 3.8.2008

YLEINEN VAISTO Hopea Matti Kontio, Turku 3.8.2008

Tähtäin SM Pronssi Joukkue: Antti Mansukoski, Matias Kontio, Petri Vainionpää, Oulu 21.3.2009

M60T Maastoammunta Pronssi Osmo Koivunen Helsinki 2008

M50 Maastoammunta Hopea Raimo Pihlajaniemi Helsinki 2008

M18 Kulta Matias Kontio, Oulu 22.3.2009

M18 Hopea Petri Vainionpää, Oulu 22.3.2009

YLEINEN VAISTO Hopea Matti Kontio, Oulu 22.3.2009

Edustuspaikkoja Joni Hautamäki, Petri Vainionpää, Matias Kontio Maailman mestaruuskilpailut, USA Ogden 12-19.7.2009

Tähtäin SM Pronssi Joukkue: Antti Mansukoski, Matias Kontio, Petri Vainionpää, Tampere 25.7.2009

M18 Kulta Joni Hautamäki, Tampere 26.7.2009

M18 Hopea Petri Vainionpää, Tampere 26.7.2009

N50 Kulta Maarit Kontio Tampere 26.7.2009

M60 Pronssi Heikki Kankaanpää Tampere 26.7.2009

M50 Maastoammunta Pronssi Raimo Pihlajaniemi Riihimäki 2009

Juniorit 14 Maastoammunta Kulta Joni Lehtiniemi Riihimäki 2009

YLEINEN Kulta Antti Mansukoski, Kouvola 27.2.2010

Tähtäin SM Hopea Joukkue Antti Mansukoski, Matias Kontio, Raimo Pihlajaniemi, Kouvola 28.2.2010

M18 Kulta Petri Vainionpää, Pori 13.3.2010

J13 Hopea Samppa Raittila, Pori 13.3.2010

J11-J15 SM-Joukkue Kulta Samppa Raittila, Joni Lehtiniemi, Tuomas Tuokkola Pori 13.3.2010

J17-J20 SM-Joukkue Kulta Matias Kontio, Petri Vainionpää, Joni Hautamäki Pori 13.3.2010

M50V Kulta Matti Kontio, Kemi 27.3.2010

Junioreiden Pohjoismaiden Mestaruuskilpailut Joukkue Hopeamitali Norja 3-4.7.2010 Matias Kontio, Petri Vainionpää ja Joni Hautamäki

Tähtäin SM Hopea Joukkue Antti Mansukoski, Matias Kontio, Petri Vainionpää, Seinäjoki 25.7.2010

YLEINEN Kulta Antti Mansukoski Seinäjoki 25.7.2010

M20 Kulta Matias Kontio, Seinäjoki 24.7.2010

M50 Kulta Raimo Pihlajaniemi, Seinäjoki 25.7.2010

J13 Kulta Samppa Raittila, Seinäjoki 24.7.2010

M20 Hopea Petri Vainionpää, Seinäjoki 24.7.2010

M20 Pronssi Joni Hautamäki, Seinäjoki 24.7.2010

YV Pronssi Matti Kontio, Seinäjoki 24.7.2010

Y70T Maastoammunta Kulta Osmo Koivunen Espoo 2010

J15 Maastoammunta Kulta Tuomas Tuokkola Espoo 2010

J13 Maastoammunta Kulta Samppa Raittila Espoo 2010

J15 Maastoammunta Pronssi Joni Lehtiniemi Espoo 2010

M50 Maastoammunta Pronssi Raimo Pihlajaniemi Espoo 2010

YLEINEN Pronssi Antti Mansukoski Oulu 26.3.2011

J11-J15 SM-Joukkue Pronssi Samppa Raittila, Joni Lehtiniemi, Eetu Mäki-Paavola Mustasaari 2.4.2011

J17-J20 SM-Joukkue Kulta Matias Kontio, Tuomas Tuokkola, Joni Hautamäki Mustasaari 2.4.2011

M20 Kulta Matias Kontio, Mustasaari 2.4.2011

J15 Hopea Joni Lehtiniemi, Mustasaari 2.4.2011

Veteraanit SM-Joukkue Kulta Heikki Kankaanpää, Rauno Tuokkola, Raimo Pihlajaniemi 16.4.2011 Kokkola

Y50V Kulta Matti Kontio, 16.4.2011 Kokkola

Y50V Pronssi Mauri Korpi, 16.4.2011 Kokkola

Junioreiden Pohjoismaiden Mestaruuskilpailut Joukkue Pronssimitali Tanska 2-3.7.2011 Matias Kontio, Petri Vainionpää ja Joni Hautamäki

Tähtäin SM Hopea Joukkue Matias Kontio, Antti Mansukoski, Joni Hautamäki, Tornio 31.7.2011

YV Pronssi Matti Kontio, Tornio 30.7.2011

J15 Hopea Joni Lehtiniemi, Tornio 30.7.2011

J17 Hopea Tuomas Tuokkola, Tornio 30.7.2011

Y50 Hopea Rauno Tuokkola, Tornio 30.7.2011

Y70T Kulta Osmo Koivunen, Tornio 30.7.2011

M20 Kulta Matias Kontio, Tornio 30.7.2011

J13 Maastoammunta Kulta Eetu Mäki-Paavola Riihimäki 2011

J15 Maastoammunta Kulta Samppa Raittila Riihimäki 2011

J17 Maastoammunta Kulta Tuomas Tuokkola Riihimäki 2011

J15 Maastoammunta Hopea Joni Lehtiniemi Riihimäki 2011

Y50 Maastoammunta Pronssi Rauno Tuokkola Riihimäki 2011

Edustuspaikkoja Petri Vainionpää ja Matias Kontio Maailman mestaruuskilpailut, Puola Legnica 2011

Y70T Pronssi Osmo Koivunen, Riihimäki 3.3.2012

Y50V Hopea Matti Kontio, Riihimäki 3.3.2012

Y50V Kulta Raimo Pihlajaniemi, Riihimäki 3.3.2012

J15 Kulta Samppa Raittila,Kokkola 14.4.2012

J13 Pronssi Eetu Mäki-Paavola,Kokkola 14.4.2012

Y70T Kulta Osmo Koivunen,Oulu 14.7.2012

J15 Kulta Samppa Raittila,Oulu 14.7.2012

YV Hopea Raimo Pihlajaniemi,Oulu 14.7.2012

J13 Kulta Eetu Mäki-Paavola,Espoo 29.7.2012

J17 Kulta Joni Lehtiniemi,Espoo 29.7.2012

Y70T Hopeaa Osmo Koivunen,Espoo 29.7.2012

YV Pronssi Raimo Pihlajaniemi,Riihimäki 8.9.2012

YV Kulta FLINT Raimo Pihlajaniemi,Loimaa 2013

J15 Hopea Eetu Mäki-Paavola,Tornio 6.4.2013

J17 Pronssi Samppa Raittila,Tornio 6.4.2013

Y70T Kulta Osmo Koivunen,Kemi 7.4.2013

Y60 Hopea Heikki Kankaanpää,Kemi 7.4.2013

J15 Kulta Eetu Mäki-Paavola,Teuva 20.7.2013

J17 Hopea Joni Lehtiniemi,Teuva 20.7.2013

Y70T Kulta Osmo Koivunen,Teuva 20.7.2013

J15 Kulta Eetu Mäki-Paavola,Pori 27.7.2013

J17 Kulta Samppa Raittila,Pori 27.7.2013

Y70T Kulta Osmo Koivunen,Turku 28.7.2013

N50 Pronssi Raili Vainionpää,Turku 28.7.2013

YV Hopea FLINT Raimo Pihlajaniemi Loimaa 2014

YV Hopea 120N. Raimo Pihlajaniemi Riihimäki 2014

Jousimetsästys Kulta raimo Pihlajaniemi 2014

Y70 Hopea Osmo Koivunen,Oulu 22.3.2014

Y Pronssi Joni Hautamäki,Oulu 22.3.2014

J17 Pronssi Samppa Raittila,Oulu 22.3.2014

15 Pronssi Mixed Team Eetu Mäki-Paavola,Oulu 23.3.2014

J15 Kulta Eetu Mäki-Paavola,Espoo 12-13.7.2014

YT50 Hopea Jari Lehtiniemi,Espoo 12-13.7.2014

J15 Hopea Eetu Mäki-Paavola,Vaasa 2.8.2014

15 Hopea Mixed Team Eetu Mäki-Paavola,Vaasa 2.8.2014

15 Hopea Mixed Team Marja Huhtanen,Vaasa 2.8.2014

Y50 Pronssi Tähtäin Raimo Pihlajaniemi,Pori 3.8.2014

Y50T Pronssi Jari Lehtiniemi,Pori 3.8.2014

YV Pronssi Raimo Pihlajaniemi,Kemi 16.8.2014

YV Hopea FLINT Raimo Pihlajaniemi Loimaa 18.1.2015

JMFS(R) Kulta FLINT Eetu Mäki-Paavola Loimaa 18.1.2015

JMFS(R) Kulta 20y 60n.Eetu Mäki-Paavola Vaasa 8.2.2015

YV Pronssi 20y 60n.Raimo Pihlajaniemi Vaasa 8.2.2015

Y50 Hopea 20y 60n.Rauno Tuokkola Vaasa 8.2.2015

JMFS(R)KULTA 20y 120n. Eetu Mäki-Paavola Riihimäki 1.3.2015

JMFS(R) MM-Pronssi 60n,flint,60n.Eetu Mäki-Paavola Pärnu 18-21.3.2015

J17 Pronssi Eetu Mäki-Paavola Kokkola 11.4.2015

J17 Hopea Mixed team Eetu Mäki-Paavola Kokkola 11.4.2015

J17 Kulta Maasto Eetu Mäki-Paavola Riihimäki 11-12.2015

YT50 Pronssi Maasto Jari Lehtiniemi Riihimäki 11-12.2015

YT70 Pronssi Maasto Osmo Koivunen Riihimäki 11-12.2015

Joukkue Pronssi Y50 Rauno Tuokkola,Heikki Kankaanpää,Raimo Pihlajaniemi Espoo 17-19.7.2015

T15 Kulta Metsästys Marja Huhtanen 16.8.2015 Porvoo

Y50T Pronssi Metsästys Jari Lehtiniemi 16.8.2015 Porvoo

JMFS(R)Kulta 20y 120n. Eetu Mäki-Paavola 7.2.2016 Inkoo

YAMFS(R) Kulta 20y 60n. Eetu Mäki-Paavola 28.2.2016 Riihimäki

13 Hopea Magdalena Podlesna 12.3.2016 Teuva

J15 Hopea Miska Panttila 12.3.2016 Teuva

J17 Hopea Eetu Mäki-Paavola 12.3.2016 Teuva

17 Pronssi Mixed Team Marja Huhtanen 12.3.2016 Teuva

17 Pronssi Mixed Team Eetu Mäki-Paavola 12.3.2016 Teuva

YT50 Pronssi Jari Lehtiniemi 13.3.2016 Teuva

YAMFS(R) Kulta Eetu Mäki-Paavola 20.3.2016 Loimaa

YV Hopea Raimo Pihlajaniemi 20.3.2016 Loimaa

J20 Hopea Eetu Mäki-Paavola 11-12.6.2016 Inkoo

Maasto Joukkue Hopea Eetu Mäki-Paavola 11-12.6.2016 Inkoo

Maasto Joukkue Hopea Raimo Pihlajaniemi 11-12.6.2016 Inkoo

Maasto Joukkue Hopea Jari Lehtiniemi 11-12.6.2016 Inkoo

Taulu Kultaa Eetu Mäki-Paavola 10.7.2016 Kokkola

Taulu Kultaa Mixed Joukkue Eetu Mäki-Paavola 10.7.2016 Kokkola

Taulu Kultaa Mixed Joukkue Marja Huhtanen 10.7.2016 Kokkola

Taulu Pronssia J-15 Miska Panttila 10.7.2016 Kokkola

Field/Hunter Round Kulta Eetu Mäki-Paavola 6-7.8.2016 Keuruu

Eläikuva Hopea Eetu Mäki-Paavola 21.8.2016 Inkoo

3D Kulta Eetu Mäki-Paavola 11.9.2016 Helsinki

EM-Kulta Eetu Mäki-Paavola YAMFSR halli maasto 3-5.11.2016 Espanja

SM-Kulta Eetu Mäki-Paavola YAMFSR FLINT 5.2.2017 Loimaa

SM-Hopea Raimo Pihlajaniemi AMBBR Flint 5.2.2017 Loimaa

SM-Hopea Eetu Mäki-Paavola YAMFSR 60N. 12.2.2017 Vaasa

SM-Hopea Rauno Tuokkola VMFSR 60N. 12.2.2017 Vaasa

SM-Hopea Raimo Pihlajaniemi VMBBR 60N. 12.2.2017 Vaasa

SM-Pronssi Raimo Pihlajaniemi AMBBR 60N.12.2.2017 Vaasa

SM-Pronssi Miska Panttila JMFSR 60N. 12.2.2017 Vaasa

SM-Hopea Eetu Mäki-Paavola 20 11.03.2017 Kuopio

SM-Hopea Raimo Pihlajaniemi 60V 12.03.2017 Kuopio

SM-Pronssi Aleksandra Podlesna N50V 12.03.2017 Kuopio

SM-Kulta Vesa Peltoniemi AMFU 120N. 19.3.2017 Kurikka

SM-Hopea Raimo Pihlajaniemi VMBBR 120N. 19.3.2017 Kurikka

SM-Hopea Eetu Mäki-Paavola YAMFSR 120N.19.3.2017 Kurikka

SM-Pronssi Rauno Tuokkola VMFSR 120N. 19.3.2017 Kurikka

SM-Pronssi Jari Lehtiniemi AMFU 120N. 19.3.2017 Kurikka

SM-Pronssi Miska Panttila JMFSR 120N. 19.3.2017 Kurikka

MM-Kulta Eetu Mäki-Paavola YAMFSR halli 30.4-1.4.2017 Romania

MM-Pronssi Raimo Pihlajaniemi VMBBR halli 30.4-1.4.2017 Romania

SM-Kulta Eetu Mäki-Paavola 20 Maasto 10-11.6.2017 Inkoo

SM-Hopea Eetu Mäki-Paavola Joukkue Maasto 10-11.6.2017 Inkoo

SM-Hopea Raimo Pihlajaniemi Joukkue Maasto 10-11.6.2017 Inkoo

SM-Hopea Vesa Peltoniemi Joukkue Maasto 10-11.6.2017 Inkoo

SM-Pronssi Jari Lehtiniemi 50T Maasto 10-11.6.2017 Inkoo

SM-Kulta Eetu Mäki-Paavola 20 3D Maasto 18.6.2017 Espoo

SM-Kulta Vesa Peltoniemi AMFU Eläinkuva 1.7.2017 Keuruu

SM-Pronssi Jari Lehtiniemi AMFU Eläinkuva 1.7.2017 Keuruu

PM-Hopeaa Recurve Junior Team Eetu Mäki-Paavola 1-2.7.2017 Kemi

SM-Pronssi Vesa Peltoniemi Field/metsästys 22-23.7.2017 Riihimäki

SM-Hopea Eetu Mäki-Paavola 20 Taulu 5.8.2017 Turku

SM-Kulta Raimo Pihlajaniemi 50 Taulu 12.8.2017 Tornio

SM-Pronssi Jari Lehtiniemi 50T eläikuva 16.9.2017 Inkoo

SM-Kulta Eetu Mäki-Paavola YAMFSR FLINT 28.1.2018 Loimaa

SM-Kulta Raimo Pihlajaniemi AMBBR FLINT 28.1.2018 Loimaa

SM-Hopea Vesa Peltoniemi AMFU FLINT 28.1.2018 Loimaa

SM-Hopea Timo Viitanen AMBBR FLINT 28.1.2018 Loimaa

SM-Kulta Eetu Mäki-Paavola YAMFSR 120N 3.2.2018 Teuva

SM-Kulta Raimo Pihlajaniemi AMLB 120N 3.2.2018 Teuva

SM-Pronssi Timo Viitanen AMBBR 120N 3.2.2018 Teuva

SM-Pronssi Vesa Peltoniemi AMFU 120N 3.2.2018 Teuva

SM-Kulta Vesa Peltoniemi AMFU 60N 11.2.2018 Vaasa

SM-Pronssi Eetu Mäki-Paavola YAMFSR 60N 11.2.2018 Vaasa

SM-Hopea Raimo Pihlajaniemi AMLB 60N 11.2.2018 Vaasa

SM-Hopea Raimo Pihlajaniemi VMBBR 60N 11.2.2018 Vaasa

SM-Pronssi Timo Viitanen AMBBR 60N 11.2.2018 Vaasa

SM-Pronssi Timo Viitanen AMLB 60N 11.2.2018 Vaasa

EM-Kulta Eetu Mäki-Paavola Joukkue 16-18.2.2018 Unkari

EM-Hopea Raimo Pihlajaniemi Joukkue vaisto 16-18.2.2018 Unkari

EM-Hopea Raimo Pihlajaniemi Joukkue 9 aselaji 16-18.2.2018 Unkari

EM-Hopea Timo Viitanen Joukkue vaisto 16-18.2.2018 Unkari

EM-Hopea Heidi Vanker Joukkue 9aselaji 16-18.2.2018 Unkari

SM-Kulta Marja Huhtanen N20 24-25.3.2018 Oulu

SM-Pronssi Eetu Mäki-Paavola 20 24-25.3.2018 Oulu

SM-Pronssi Raimo Pihlajaniemi YV 24-25.3.2018 Oulu

SM-Kulta Timo Viitanen 3-D YV 27.5.2018 Porvoo

PM-Hopea Joukkue 20 30.6-1.7.2018 Norja

PM-Hopea Tähtäin 20 30.6-1.7.2018 Norja

SM-Hopea maasto Eetu Mäki-Paavola 14-15.7.2018 Inkoo

SM-Hopea joukkue maasto Eetu Mäki-Paavola 14-15.7.2018 Inkoo

SM-Hopea joukkue maasto Viitanen Timo 14-15.7.2018 Inkoo

SM-Hopea 50T maasto Jari Lehtiniemi 14-15.7.2018 Inkoo

SM-Pronssi YT maasto Vesa Peltoniemi 14-15.7.2018 Inkoo

SM-Hopea joukkue maasto Vesa Peltoniemi 14-15.7.2018 Inkoo

SM-Kulta AMBBR maasto Timo Viitanen 18-19.8.2018 Perniö

SM-Kulta AMFSR Eetu Mäki-Paavola 27.1.2019 Loimaa

SM-Hopea AMFU Vesa Peltoniemi 27.1.2019 Loima

SM-Pronssi AMLB Raimo Pihlajaniemi 27.1.2019 Loima

SM-Kulta halli 20 Eetu Mäki-Paavola 9.2.2019 Teuva

SM-Hopea halli mixed Eetu Mäki-Paavola 9.2.2019 Teuva

SM-Kulta AMFSR 60N Eetu Mäki-Paavola 10.2.2019 Teuva

SM-Kulta AMLB 60N Raimo Pihlajaniemi 10.2.2019 Teuva

SM-Kulta AMBBR 60N Timo Viitanen 10.2.2019 Teuva

SM-Kulta AMFU 60N Vesa Peltoniemi 10.2.2019 Teuva

SM-Hopea AMFU 60N Jonne Holkko 10.2.2019 Teuva

SM-Hopea YV halli Timo Viitanen 23.2.2019 Riihimäki

SM-Hopea 50V halli Timo Viitanen 24.2.2019 Riihimäki

SM-Kulta tähtäin 60 halli Raimo Pihlajaniemi 24.2.2019 Riihimäki

SM-Kulta Yleinen Tähtäin Eetu Mäki-Paavola 17.3.2019 Loimaa

SM-Hopea Yleinen Vaisto Timo Viitanen 17.3.2019 Loimaa

SM-Kulta tähtäin 20 Eetu Mäki-Paavola 11.5.2019 Riihimäki

SM-Kulta Yleinen vaisto Timo Viitanen 11.5.2019 Riihimäki

SM-Hopea Yleinen Talja Vesa Peltoniemi 11.5.2019 Riihimäki

SM-Kulta Tähtäin 20 Eetu Mäki-Paavola 14-15.6.2019 Inkoo

SM-Hopea Joukkue maasto Eetu Mäki-Paavola 14-15.6.2019 Inkoo

SM-Pronssi YV maasto Timo Viitanen 14-15.6.2019 Inkoo

SM-Hopea Joukkue maasto Timo Viitanen 14-15.6.2019 Inkoo

SM-Hopea Joukkue maasto Vesa Peltoniemi 14-15.6.2019 Inkoo

SM-Kulta YV Timo Viitanen Bowhunting 30.6.2019 Masku

SM-Kulta Naiset YV Heidi Vanker Bowhunting 30.6.2019 Masku

SM-Kulta Tähtäin 20 Eetu Mäki-Paavola 26.7.2019 Kemi

SM-Kulta 50V Timo Viitanen 26.7.2019 Kemi

SM-Kulta 15v Johanna Rahkonen 26.7.2019 Kemi

SM-Hopea 13V 26.7.2019 Kemi


   
Lisää uutisia
Jousiammunta
«  Elokuu   »