Otteluohjelmat sarjoittain

Aikataulut ovat viitteellisiä, muutokset mahdollisia.

F-tytöt ja pojat (Kankaan koulu, Kiskontie 20

  • Pelataan kaksi erää 15 pisteeseen yhden pisteen erolla (erä voi päättyä 14-15)
  • F-Sarjassa ei pidetä sarjataulukkoa, ottelutulokset merkitään pelipaikan seinällä olevaan otteluohjelmaan
AikaKotijoukkueVierasjoukkueTuom./kirj.Kenttä
9.30NJ JupiterKiisto PantteritLuja Mustat1
10.00Luja MustatKuRyNJ Jupiter1
10.30Kiisto PantteritNJ SaturnusKuRy1
11.00NJ JupiterLuja MustatKiisto Pantterit1
11.30KuRyNJ SaturnusLuja Mustat1
Ruokatauko
13.00Luja MustatKiisto PantteritNJ Saturnus1
13.30NJ SaturnusNJ JupiterKuRy1
14.00Kiisto PantteritKuRyNJ Jupiter1
14.30NJ SaturnusLuja MustatKiisto Pantterit1
15.00NJ JupiterKuRyNJ Saturnus1


E-tiikeri, tytöt (Monnari, Keskuspuistikko 33)

Alkusarja:

  • Pelataan kaksi erää 21 pisteeseen kahden pisteen erolla
  • Voitetusta erästä saa yhden pisteen

Jatkosarja:

  • Pelataan kahdesta voittoerästä
  • Erät 21 pisteeseen 2 pisteen erolla, mahdollinen 3 erä 10 pisteeseen 2 pisteen erolla
Lohko 1NJ Mintut
Kiisto Rubiinit
Luja Suklaat
NJ Venus
AikaKotijoukkueVierasjoukkueTuom./kirj.Kenttä
9:00NJ Mintut-Kiisto RubiinitLuja Suklaat1
9:30Luja Suklaat-NJ VenusKiisto Rubiinit1
10:05Kiisto Rubiinit-Luja SuklaatNJ Venus1
10:40Kiisto Rubiinit-NJ VenusNJ Toffeet1
11:15Luja Suklaat-NJ MintutAlahärmän Kisa4
12:25NJ Mintut-NJ VenusKiisto Rubiinit4
Lohko 2NJ Toffeet
KyVo E10
Luja Tikkarit
NJ Mars
9:00NJ Toffeet-KyVo E10Luja Tikkarit2
9:30Luja Tikkarit-NJ MarsKyVo E102
10:05NJ Toffeet-Luja TikkaritNJ Mars2
10:40KyVo E10-NJ MarsLuja Tikkarit2
11:50KyVo E10-Luja TikkaritNJ Toffeet4
12:25NJ Toffeet-NJ MarsKyVo E103
Lohko 3NJ Vaniljat
AA Kympit
Ryhti
Luja Pinkit
9:00NJ Vaniljat-AA KympitRyhti3
9:30Ryhti-Luja PinkitAA Kympit3
10:05NJ Vaniljat-RyhtiLuja Pinkit3
10:40AA Kympit-Luja PinkitNJ Vaniljat3
11:15Ryhti-AA KympitLuja Pinkit3
11:50NJ Vaniljat-Luja PinkitRyhti3
Lohko 4Luja Siniset
Alahärmän Kisa
NJ Helmet
9:30Luja Siniset-Alahärmän KisaNJ Helmet4
10:05NJ Helmet-Luja SinisetAlahärmän Kisa4
10:40NJ Helmet-Alahärmän KisaLuja Siniset4
Jatkosarjat:




Sijat 13-15Tuom./kirj.Kenttä
1.13:00Luja Suklaat-KyVo E10Luja Pinkit3
2.14:10KyVo E10-Luja PinkitLuja Suklaat3
3.15:20Luja PinkitLuja SuklaatKyVo E103
Sijat 9-12
1.13:00Kiisto Rubiinit-Luja TikkaritNJ Venus4
2.14:10NJ Vanilijat-NJ HelmetKiisto Rubiinit4
3.15:20Kiisto Rubiinit-Hä 2Vo 24
4.16:30Luja TikkaritVo 2Vo 34

Sijat 5-8
1.13:35NJ Venus-NJ ToffeetRyhti3
2.14:45Ryhti-Alahärmän KisaHä 13
3.15:55Hä 1-Hä 2Vo 23
4.16:30Vo 1Vo 2Vo 33
Sijat 1-4
1.13:35NJ Mintut-NJ MarsAA Kympit4
2.14:45AA Kympit-Luja SinisetHä 14
3.15:55Hä 1-Hä 2Vo 24
4.17:05Vo 1Vo 2Vo 34


E-super, tytöt (Monnari, Keskuspuistikko 33)

Alkusarja:

  • Pelataan kaksi erää 21 pisteeseen kahden pisteen erolla
  • Voitetusta erästä saa yhden pisteen

Sijoitusottelut:

  • Pelataan kahdesta voittoerästä
  • Erät 21 pisteeseen 2 pisteen erolla, mahdollinen 3 erä 10 pisteeseen 2 pisteen erolla
Lohko 1Vaasan Kiisto Timantit
Ylöjärven Ryhti Minnit
Laihian Luja Hattarat
AikaKotijoukkueVierasjoukkueTuom./kirj.Kenttä
11.15Kiisto Timantit-YlRy MinnitLuja Hattarat2
12.25Luja Hattarat-Kiisto TimantitYlRy Minnit2
13.35YlRy Minnit-Luja HattaratKiisto Timantit2
Lohko 2Laihian Luja Leijonat
Ylöjärven Ryhti Helunat
Kyrön Voima 09
11.50Luja Leijonat-KyVo 09YlRy Helunat2
13.00KyVo 09-YlRy HelunatLuja Leijonat2
14.10YlRy Helunat-Luja LeijonatKyVo 092
Lohko 3Kauhajoen Karhu Nallet
Laihian Luja Yksisarviset
Vaasan Kiisto Safiirit
Laihian Luja Karkit
11.15Luja Karkit-Karhu NalletKiisto Safiirit1
11.50Luja Yksisarviset-Kiisto SafiiritLuja Karkit1
12.25Kiisto Safiirit-Luja KarkitLuja Yksisarviset1
13.00Karhu Nallet-Luja YksisarvisetKiisto Safiirit1
13.35Luja Karkit-Luja YksisarvisetKarhu Nallet1
14.10Kiisto Safiirit-Karhu NalletLuja Karkit1
Sijoitusottelut

Aika
Tuom./kirj.Kenttä
14.45Kiisto Timantit-Kiisto SafiiritLuja Hattarat1
14.45KyVo 09-Luja KarkitYlRy Helunat2
15.20YlRy Minnit-Luja LeijonatKarhu Nallet1
15.55Karhu Nallet-Yl MinnitLuja Leijonat1
16.30Luja Leijonat-Karhu NalletYl Minnit1
15.20Luja Hattarat-YlRy HelunatLuja Yksisarviset2
15.55Luja Yksisarviset-Luja HattaratYlRy Helunat2
16.30YlRy Helunat-Luja YksisarvisetLuja Hattarat2


D-tytöt 4vs4 (Monnari, Keskuspuistikko 33)

Alkusarja ja jatkosarja:

  • Pelataan kahdesta voittoerästä. Erät 21 pisteeseen 2 pisteen erolla
  • Mahdollinen kolmas erä 10 pisteeseen, 2 pisteen erolla
Lohko 1NJ Timantit

Luja Twisterit
Jurva 1
AikaKotijoukkueVierasjoukkueTuom./kirj.Kenttä
9.30NJ Timantit-Luja TwisteritJurva 15
10:40Luja Twisterit-Jurva 1NJ Timantit5
11:50Jurva 1-NJ TimantitLuja Twisterit5
Lohko 2Jalas Saigat
Jurva 2
NJ Jädet
9.30Jalas Saigat-Jurva 2NJ Jädet6
10:40NJ Jädet-Jurva 2Jalas Saigat6
11:50Jalas Saigat-NJ JädetJurva 26
Lohko 3KyVo Valkoinen
NJ Tähdet
Ryhti-07
10:05KyVo Valkoinen-NJ TähdetRyhti-075
11:15NJ Tähdet-Ryhti-07KyVo Valkoinen5
12:25KyVo Valkoinen-Ryhti-07NJ Tähdet5
Lohko 4Karhu Leijonat
KyVo Mustat
Ryhti
10:05Karhu Leijonat-KyVo MustatRyhti6
11:15Ryhti-Karhu LeijonatKyVo Mustat6
12:25Ryhti-KyVo MustatKarhu Leijonat6
Jatkosarjat:


Tuom./kirj.Kenttä
1.13:00Luja Twisterit-Jalas SaigatNJ Timantit5
2.13:35NJ Timantit-NJ JädetEd.häv.5
3.14:10Jurva 1Jurva 2Ed.häv.5
4.13.00NJ Tähdet-RyhtiNJ Jädet6
5.13:35KyVo Valkoinen-Karhu LeijonatEd.häv.6
6.14:10Ryhti 07KyVo MustatEd.häv.6
Sijoituspelit:
14:45Jalas Saigat-NJ TähdetKyVo Valkoinen5
14:45Luja Twisterit-RyhtiKarhu Leijonat6
15:20NJ TimantitKyVo ValkoinenLuja Twister5
15:20NJ JädetKarhu LeijonatJalas Saiga6
15:55Jurva 1KyVo MustatRyhti C-tytöt5
15:55Jurva 2Ryhti 07Ryhti6